„Strefa Logopedy” zaprasza na I Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną „Zaburzenia funkcji oralnych – warsztat pracy logopedy”!

Dodano: 17 lutego 2020
szkolenie

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że uruchomiliśmy zapisy na I Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną „Zaburzenia funkcji oralnych – warsztat pracy logopedy”, która odbędzie się 27 marca w Warszawie.

„Strefa Logopedy” zaprasza na I Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną „Zaburzenia funkcji oralnych – warsztat pracy logopedy”!

W wydarzeniu wezmą udział znani i cenieni specjaliści z Polski oraz zagranicy. Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i adresowana jest do specjalistów zajmujących się zarówno wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka, jak i terapeutów pracujących w przedszkolach, szkołach i poradniach pedagogiczno-psychologicznych, a także fizjoterapeutów.

Jaka tematyka zostanie poruszona na konferencji?
   

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane problemy diagnozy i najnowsze trendy w terapii logopedycznej związane z zaburzeniami funkcji oralnych. Dowiesz się:  

 


  • Jak prowadzić diagnozę logopedyczną i oceniać efektywność terapii logopedycznej w świetle najnowszych badań naukowych.
  • W jaki sposób rozwijać sprawność artykulacyjną dziecka w powiązaniu z odpowiednią stymulacją języka. 

  • Jak rozpoznawać zaburzenia odruchów oralnych u niemowląt i w jaki sposób logopeda może współpracować w tym zakresie z fizjoterapeutą, aby zwiększyć efektywność terapii.

  • Jak zmienić tor oddychania dziecka z ustnego na nosowy dzięki wykorzystaniu w pracy logopedy metody Butejki. 

  • Jakie jest znaczenie badań artykulograficznych dla diagnozy i terapii funkcji układu orofacjalnego.

  • W jaki sposób logopeda może współpracować z ortodontą w terapii osób z zaburzeniami układu stomatognatycznego. 

  • Jak efektywnie prowadzić terapię logopedyczną dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. 

  • W jaki sposób usprawniać zaburzone funkcje jamy ustnej z wykorzystaniem systemu MFS. 

 

Zapisz się już dziś - liczba miejsce ograniczona! »

 

Co sprawia, że nasza konferencja jest wyjątkowa i inna niż wszystkie?

  • Pierwsza konferencja organizowana pod patronatem bestsellerowego, wysoko ocenianego merytorycznie czasopisma „Strefa Logopedy”. 
  • Za wysoką jakość merytoryczną konferencji odpowiadają koordynator programowy konferencji – mgr Monika Plata (Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie) oraz Rada Naukowa, którą tworzą wybitni specjaliści: dr hab. Anita Lorenc (Uniwersytet Warszawski), dr Agnieszka Borowiec (Uniwersytet Warszawski), dr Jakub Skrzek (Uniwersytet Warszawski), dr Marta Wawrzynów (Akademia WSB oraz Wyższa Szkoła Medyczna w Kłodzku). 
  • Poruszone zostaną najciekawsze tematy z zakresu zaburzeń funkcji oralnych: odpowiednia stymulacja; standardy diagnozy; efektywna terapia; innowacyjne metody. 
  • Pojawią się eksperci z Polski i zagranicy.
  • Pierwsza konferencja organizowana pod patronatem bestsellerowego, wysoko ocenianego merytorycznie czasopisma „Strefa Logopedy”.    


Już teraz zarezerwuj sobie miejsce na to wyjątkowe wydarzenie  i zapewnij sobie bilet w promocyjnej cenie! Koszt uczestnictwa dla zgłoszeń do 24 lutego: 450 zł netto + 23% VAT

„TO, ŻE MILCZĘ, NIE ZNACZY, ŻE NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA”. KOMUNIKACJA WSPOMAGAJĄCA I ALTERNATYWNA (AAC)

„TO, ŻE MILCZĘ, NIE ZNACZY, ŻE NIE MAM NIC DO POWIEDZENIA”. KOMUNIKACJA WSPOMAGAJĄCA I ALTERNATYWNA (AAC)
Sprawdź »