Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania szkolenia pt. „Dziecko słabo mówiące po polsku w gabinecie logopedy” autorstwa dr Urszuli Ciszewskiej-Psujek. Ekspertka w sposób wyczerpujący omawia kwestie związane z rozwojem mowy oraz diagnozą i terapią logopedyczną dziecka niepolskojęzycznego. Podczas webinaru poruszone zostały między innymi takie kwestie, jak:
Podczas dedykowanego logopedom szkolenia pt. „Dysfonia – cechy świadczące o nieprawidłowości w pracy głosem. Propozycja postępowania terapeutycznego” ekspertka Jagna Trawniczek przedstawia najważniejsze informacje na temat głosu.
Słuchacz:
Do wideo dołączono wartościowe materiały dodatkowe, przydatne w pracy diagnostycznej:
Zapraszamy do udziału w webinarze na temat profilaktyki, diagnozy i terapii zaburzeń głosu. Przekazane w nim treści to kompendium wiedzy z zakresu dysfonii, przydatnej w praktyce zawodowej każdego logopedy.
Zapraszamy od udziału w szkoleniu autorstwa Agnieszki Stefaniak-Szołygi pt. „Rola zabawy w terapii dziecka z ASD”. Ekspertka zawarła w treści odpowiedzi między innymi na pytania:
Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania szkolenia pt. „Ssanie piersi, smoczka, palca – fakty i mity na temat ssania” autorstwa Marceliny Przeździęk. W trakcie szkolenia uczestnik dowie się m.in.:
Zapraszamy do udziału w szkoleniu pt. „Pacjent z zaburzeniem funkcjonowania stawu żuchwowo-skroniowego u logopedy” autorstwa Anny Karaś. Specjalistka szczegółowo omawia następujące zagadnienia:
Terapia logopedyczna skupia się nie tylko na pracy z dziećmi. Coraz częściej z pomocy logopedy korzystają pacjenci w podeszłym wieku. Wśród nich liczna grupa to osoby z zaburzeniem mowy wynikającym z demencji. Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania szkolenia autorstwa dr Pauliny Wójcik-Topór pt. Mowa pacjenta z demencją. Obraz choroby, diagnoza i terapia logopedyczna.
Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania szkolenia pt. „Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim. Oddziaływanie logopedyczne”. Autorka Renata Bronisz w przejrzysty sposób omawia zasady diagnozy i terapii logopedycznej dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.
Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania szkolenia pt. „Wstęp do komunikacji alternatywnej i wspomagającej, czyli o co chodzi z tym AAC” przygotowanym przez p. Katarzynę Rogozińską. Webinar przeznaczony jest w szczególności dla terapeutów mowy, którzy rozważają rozpoczęcie pracy terapeutycznej z wykorzystaniem metod wspomagających mowę czynną.
Zapraszam do zapoznania się z treścią szkolenia pt. „Ortodonta kieruje pacjenta z wadą zgryzu do logopedy – zadania logopedy” autorstwa dr Agnieszki Banaszkiewicz. Pani doktor udziela odpowiedzi na nurtujące najczęściej logopedów pytania, dotyczące sposobu zorganizowania i poprowadzenia terapii logopedycznej pacjenta z wadą zgryzu lub będącego w trakcie leczenia ortodontycznego.
Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania szkolenia pt. „Dysfagia”. Autorka, pani Tatiana Lewicka, przygotowała materiał szkoleniowy bogaty w niezwykle przydatne porady praktyczne.
© Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o zmianach prawnych, webinariach i promocjach?
Wyrażając zgodę na otrzymywanie powyższych powiadomień, oświadczam iż zapoznałem/am się z Regulaminem usługi i zgadzam się na stosowanie jego postanowień.